Unia Europejska

Podsumowanie targów TransLogistica Poland

TransLogistica Poland to jedno z największych wydarzeń pozwalających na prezentację rozwiązań z zakresu logistyki, transportu oraz spedycji. Jest to miejsce aktywnych spotkań biznesowych oraz ciekawych wystąpień, w których biorą udział specjaliści wielu dziedzin branży TSL.

Podobnie jak w poprzedniej edycji również i w roku bieżącym dołączyliśmy do zespołu wystawców prezentując i oferując zainteresowanym klientom nasze rozwiązania.

Były to trzy dni intensywnych rozmów z partnerami z obecnie prowadzonych projektów, pozwalające na wskazanie możliwości rozwoju i określenie płaszczyzn do dalszej współpracy.

Nasze rozwiązania systemowe jak i sprzętowe spotkały się również z szerokim zainteresowaniem nowych klientów, z którymi zakładamy, że współpraca w niedługim czasie również przyniesie pozytywne i wymierne efekty.

Mając na uwadze rosnące potrzeby zarówno w zakresie bezpieczeństwa transportu jak i cyfryzacji procesów logistycznych oferowaliśmy przekrój produktów i rozwiązań wspierających każdy z obszarów łańcucha dostaw.

Naszym priorytetem jest jakość oferowanych usług dlatego większość prowadzonych rozmów skierowana była na personalizację dostarczanych narzędzi co zapewnia zadowolenie odbiorców, ale również wpływa na rozwój naszego zespołu.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za ciekawe spotkania, wymianę doświadczeń oraz pozytywny odbiór naszych propozycji.

Z pewnością za rok również spotkamy się, aby zaprezentować kolejne innowacyjne pomysły.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *