Unia Europejska

Rodzaje plomb okładka

Rodzaje plomb zabezpieczających. Czym się charakteryzują?

Plomby zabezpieczające służą identyfikacji naruszenia przestrzeni transportowej. Są niezbędnym narzędziem, które ma zapewniać przede wszystkim bezpieczeństwo przewożonemu ładunkowi. Więcej o plombach transportowych przeczytasz w artykule Plomba transportowa – wszystko, co musisz o niej wiedzieć. Jakie rodzaje plomb elektronicznych znajdują się obecnie na rynku? O tym dowiesz się z poniższego wpisu!

Rodzaje plomb transportowych

  • Plomby plastikowe – posiadają regulowaną, stałą długość. Jej głównym zadaniem jest identyfikacja zabezpieczenia.

Rodzaje plomb

  • Plomby linkowe – to plomby o regulowanej długości w zależności od średnicy linki oraz różnej wytrzymałości. Plomby linkowe zabezpieczają towary od 340 kg do nawet 660 kg. Są idealne dla transportów typu: wagon kolejowy, cysterna, samochody.

Rodzaje plomb

  • Plomba butelkowa – posiada wytrzymałość zamknięcia na ponad 1000 kg, na rozciąganie do ok 4500 kg. Posiada podwójną numerację przeznaczoną do zabezpieczania kontenerów morskich;

Rodzaje plomb

  • Plomba elektroniczna – to najbardziej innowacyjny rodzaj plomby transportowej. Oprócz funkcji zabezpieczających, jak pozostałe, jednak dodatkowo posiada również funkcje monitoringu transportu w czasie rzeczywistym, dzięki wbudowanej funkcji GPS.

Rodzaje plomb

Gdzie kupić plombę elektroniczną?

Współcześnie najwięcej osób stawia na plomby elektroniczne ze względu na ich wieloużytkowość, ale również multifunkcyjność. Gdzie zakupić takie plomby elektroniczne?

System Limur Security Seal oferuje plomby elektroniczne GPS.  Plomba elektroniczna LIMUR jest przystosowana do polskich warunków eksploatacji i jest bezawaryjna. Jedno ładowanie zapewnia nawet 30 dni pracy. Łączna liczba sprzedanych przez nas plomb elektronicznych przekracza 10 000 sztuk.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o bezpiecznym przewozie Twoich drogocennych ładunków.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *