Unia Europejska

GITEX GLOBAL 2021

Dubaj to zdecydowanie jedno z najbardziej energetyzujących miejsc na świecie. Imponujące są samo miasto, gdzie wszystko stara się być największe, najnowocześniejsze i najlepsze, ale też zaskakujące rozmachem targi GITEX GLOBAL. Można uznać, że to jedna z największych imprez wystawienniczych nowych technologii na świecie. Sto tysięcy odwiedzających, cztery tysiące wystawców ze stu siedemdziesięciu krajów – to naprawdę robi wrażenie!

LIMUR wystawiał się na GITEX GLOBAL 2021, w październiku, przy wsparciu ze strony Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach programu GOTOBRAND. Polska miała w tym roku swoje bardzo rozbudowane stoisko skupiające wokół siebie blisko stu polskich wystawców z branży IT/ICT. Czy było warto pojechać? Zdecydowanie tak, podczas samych targów prowadziliśmy rozmowy w bardzo zróżnicowanych obszarach – wykorzystaniu beaconów w identyfikacji ładunków drewna w międzykontynentalnym transporcie morskim czy wykorzystaniu plomby elektronicznej w transportach z dozorem celnym w Egipcie. Nawiązaliśmy też kontakty z potencjalnymi dystrybutorami z dwunastu różnych krajów na trzech kontynentach.

Nie samym IT człowiek żyje, tak więc po godzinach udało się nam kupić przyprawy w Al Fahidi, wjechać na Burdż Chalifa i wykąpać w pobliżu wysp w kształcie palm.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *